Selçuk Erdem ve Cengiz Şişman Afyon’u Ziyaret Etti

17/03/2021

Birlik Haber-Sen Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Erdem ve Cengiz Şişman teşkilat çalışmaları kapsamında Afyon’u ziyaret ettiler.

Teşkilat çalışmalarına Afyon’da sürdüren Genel Başkan Yardımcıları Selçuk Erdem ve Cengiz Şişman, Afyon İl Başkanı Ömer Tekik ve yönetim kurulu üyelerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. Afyon’da kamu çalışanlarının yaşadıkları sorunları değerlendiren heyet, yürütülen çalışmalar konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Ziyaretler sırasında Afyon PTT Başmüdürlüğü, Çobanlı, Bolvadin, Sandıklı PTT Merkez Müdürlüklerine uğramayı ihmal etmeyen Birlik Haber-Sen yönetimi, hizmet kolu çalışanları ile bir araya geldiler. Çalışanlara Birlik Haber-Sen’in projelerinden bahseden heyet, kendilerine gelen talep ve beklentileri dinlediler.

Afyon PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir, Başmüdür Yardımcıları Mustafa Çakır ve Hüseyin Kızıltaş’ı makamlarında ziyaret eden Selçuk Erdem ve Cengiz Şişman, çalışanların beklentilerini ve taleplerini aktardılar. Çalışma politikaları ve kamu görevlilerinin güncel sorunlarının değerlendirildiği görüşmede birçok konu üzerine istişarelerde bulunuldu.

Okunma Sayısı : 384

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?