PTT A.Ş. 1. Hukuk Müşaviri Arif Örslü’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

05/02/2021

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, PTT A.Ş. 1. Hukuk Müşavirliği görevine atanan Arif Örslü’yü ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç ve Evren Akpınar PTT A.Ş. 1. Hukuk Müşavirliği görevine atanan  Arif Örslü’yü ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ve iyi niyet temennilerini ilettiler.

Genel Başkan Budak, 2005-2008 yılları arasında Birlik Haber-Sen genel merkez yönetim kurulunda Genel Sekreter olarak görev almış olan Arif Örslü’nün hem Birlik Haber-Sen için hem de PTT A.Ş. için çok değerli bir isim olduğunun altını çizdi. Örslü’nün beyefendi kişiliği ve çalışma hassasiyetleriyle örnek bir kişilik olduğunu ifade eden Ömer Budak, sendikamızın ve teşkilatımızın ağabeyi olduğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren PTT A.Ş. 1. Hukuk Müşaviri Arif Örslü, Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerini sundu.

Okunma Sayısı : 1485

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?