Paraguay Cumhuriyeti Fahri Konsolosu Deveci’i Birlik Haber-Sen’i Ziyaret Etti

14/07/2021

Paraguay Cumhuriyeti Fahri Konsolosu ve Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci Birlik Haber-Sen Genel Merkezini ziyaret etti.

Paraguay Cumhuriyeti Fahri Konsolosu ve Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci, Birlik Haber-Sen Genel Merkezini ziyaret ederek Ömer Budak ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Basın, yayın ve iletişim hizmet kolunda Genel Yetkili Sendika olan Birlik Haber-Sen’in hizmet kolunda görev alan personel adına yaptığı çalışmalardan bahseden Genel Başkan Ömer Budak, her bir kamu çalışanı için umutla ve gururla çalıştıklarını belirtti. Görüşme sırasında hizmet kolunda görev alan kamu personelleri adına gerçekleştirilen çalışmalar, ülke ve dünya gündemi, çalışma hayatı ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Paraguay Cumhuriyeti Fahri Konsolosu ve Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci nazik ziyaretleri için teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Okunma Sayısı : 749

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?