Online Başkanlar Kurulu Toplantısı Tamamlandı

01/09/2022

Birlik Haber-Sen Başkanlar Kurulu Toplantısı online olarak gerçekleştirildi. Video konferansa Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Birlik Haber-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Başkanları ve İl Başkanları katılım sağladı.

Birlik Haber-Sen Başkanlar Kurulu Toplantısı online olarak gerçekleştirildi. Video konferansa Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcıları Evren Akpınar, Recep Dağtekin, Selçuk Erdem, Cengiz Şişman, Nihat Gezer, Türkiye geneli Şube Başkanları ve İl Başkanları katılım gösterdi. Toplantıda teşkilat üyeleri ile birlikte Basın, Yayın ve İletişim Hizmet Kolu çalışanlarının sorun ve sıkıntıları değerlendirildi ve çözümü için ortak stratejilerle yeni çalışma planları belirledi.

Toplantıda, Birlik Haber-Sen’in çalışmaları üzerine açıklamalarda bulunuldu. Hizmet kolu çalışanlarının sorun ve sıkıntılarının değerlendirildiği toplantıda, çözüm önerileri sunuldu. Şube ve İl Başkanları söz alarak, fikirlerini, taleplerini ilettiler. Birlik Haber-Sen olarak ortak stratejilerle yeni çalışma planları belirlendi.

Okunma Sayısı : 289

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?