Ömer Budak Isparta’da İki Farklı Programda Kamu Görevlilerine Hitap Etti

28/03/2022

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak Birlik Haber-Sen Isparta İl Temsilciliği “Geleneksel Kahvaltı ve İstişare Toplantısı” ve Eğitim-Bir-Sen "Teşkilat Buluşması"na katıldı.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı teşkilat çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. İstanbul’da ziyaretlerini tamamlayan Ömer Budak, Isparta’ya geçti. Burada Isparta Birlik Haber-Sen İl Temsilciliği tarafından düzenlenen “Geleneksel Kahvaltı ve İstişare Toplantısı” ve Isparta Eğitim-Bir-Sen İl Temsilciliği tarafından organize edilen "Teşkilat Buluşması"na katıldı ve kamu görevlilerine hitap etti.

İlk programda Isparta Birlik Haber-Sen İl Temsilciliği tarafından düzenlenen "Geleneksel Kahvaltı ve İstişare Toplantısı"nda hizmet kolu çalışanlarına ve üyelerine Birlik Haber-Sen olarak çalışmalarından bahseden Genel Başkan Ömer Budak, çalışanlardan gelen soruları yanıtladı.

İkinci programda ise Eğitim-Bir-Sen Isparta İl Temsilciliği tarafından organize edilen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın hitap ettiği "Teşkilat Buluşması"na katıldı. Bu programda da Eğitim-Bir-Sen üyelerimize selamlama konuşması yaptı.

 

Okunma Sayısı : 719

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?