Mevlüt Burgaç ve Cengiz Şişman’dan İstanbul Ziyareti

25/03/2021

Birlik Haber-Sen Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç ve Cengiz Şişman İstanbul’da hizmet kolu çalışanlarını ziyaret ettiler.

Teşkilat çalışmalarına İstanbul’da sürdüren Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç ve Cengiz Şişman, İstanbul Şube Başkanları ve yönetim kurulu üyelerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. İstanbul’da kamu çalışanlarının yaşadıkları sorunları değerlendiren heyet, yürütülen çalışmalar konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Ziyaretler sırasında İstanbul PTT Başmüdürlüğü, Sefaköy, Halkalı, İki Telli, Bayrampaşa, Esenler, Fındıkzade ve Fatih Merkez Müdürlüklerine ziyaretlerde bulunan Birlik Haber-Sen yönetimi, hizmet kolu çalışanları ile bir araya geldiler. Çalışanlara Birlik Haber-Sen’in projelerinden bahseden heyet, kendilerine gelen talep ve beklentileri dinlediler. PTT A.Ş. personelinin sorunlarını ve sıkıntılarını değerlendiren Birlik Haber-Sen Genel Başkan Yardımcıları, çözümü konusunda fikirlerini aktardılar ve her alanda mücadele ettiklerinin altını çzidiler.

Okunma Sayısı : 359

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?