MEMUR-SEN'DEN CUMHURBAŞKANI GÜL'E ZİYARET

30/11/-0001

 

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleriyle, bağlı sendikaların genel başkanlarıyla, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü ziyaret etti. Gündoğdu ziyarette Memur-Sen'in yeni anayasa, toplu sözleşme süreci ve güncel konulara ilişkin çalışmaları hakkında Gül'e bilgi verdi.

 

Ziyarette konuşan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Memur-Sen'in çalışmalarını takip ettiğini belirterek, özellikle yeni anayasaya yönelik yapılan çalışmaların takdire şayan olduğunu ifade etti. Toplu sözleşme hakkının verilmesiyle birlikte bu yıl ilk kez toplu sözleşme yapılacağını hatırlatan Gül, devletin güçlü olmasının, çalışanların refah ve mutluluğuyla doğru orantılı olduğunu, toplu sözleşmelerde imkanlar ölçüsünde çalışanların beklentilerinin karşılanacağını umduğunu kaydetti. Eğitim çalışmalarına yönelik de değerlendirmelerde bulunan Gül, halkın beklentilerinin karşılanmasının önemine dikkat çekti.

 

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ise konuşmasında, konfederasyonun çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yeni anayasaya yönelik bir çok çalışma yaptıklarını belirten Gündoğdu, 28 şubat sürecinin dayatması olan kesintisiz eğitimin kaldırılmasına yönelik ilk önerinin de 18. Milli Eğitim Şurası'nda Eğitim Bir-Sen tarafından verildiğini hatırlattı. Toplu sözleşmeye yönelik diğer konfederasyonların istiyormuş gibi görünmesine karşın, en önemli çalışmaların Memur-Sen tarafından yapıldığı bilgisini veren Ahmet Gündoğdu, kamu çalışanlarının hak ettiği kazanımları elde etmek için çalışacaklarını kaydetti.

 

Ziyarette Ahmet Gündoğdu'nun yanı sıra, Memur-Sen Genel Sekreteri ve Toç-Bir-Sen Genel Başkanı Günay Kaya, Memur-Sen Genel Teşkilatlanma Sekreteri ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Memur-Sen Genel Mali Sekreteri ve Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Memur-Sen Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Memur-Sen Genel Basın ve İletişim Sekreteri Halit Ortaköy, Memur-Sen Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Ahmet Kaytan, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen, Kültür Memur-Sen Genel Başkanı Galip Yıldırım, Eğitim Bir-Sen Genel Sekreteri Ahmet Özer ve Bayındır Memur-Sen Genel Sekreteri Yaşar Toprak da ziyarette yer aldı.

Okunma Sayısı : 1633

Haber Fotoğrafları
link wifes who cheat online
">
link wifes who cheat online
" />

DİĞER HABERLER

YASA ÇIKTI, TOPLU SÖZLEŞME SÜRECİ BAŞLIYOR

YASA ÇIKTI, TOPLU SÖZLEŞME SÜRECİ BAŞLIYOR - 30/11/-0001

YASA ÇIKTI, TOPLU SÖZLEŞME SÜRECİ BAŞLIYOR

TÜRKİYE KOZAKLIDA BULUŞTU

TÜRKİYE KOZAKLIDA BULUŞTU - 21/10/2014

TÜRKİYE KOZAKLIDA BULUŞTU

BAŞBAKAN YARDIMCISI SAYIN BÜLENT ARINÇ ZİYARET EDİLDİ

BAŞBAKAN YARDIMCISI SAYIN BÜLENT ARINÇ ZİYARET EDİLDİ - 30/11/-0001

BAŞBAKAN YARDIMCISI SAYIN BÜLENT ARINÇ ZİYARET EDİLDİ

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKAN YARDIMCISI  Halil ETYEMEZ MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKAN YARDIMCISI Halil ETYEMEZ MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ - 30/11/-0001

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKAN YARDIMCISI Halil ETYEMEZ MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ

HABİB SOLUK ZİYARET EDİLDİ;

HABİB SOLUK ZİYARET EDİLDİ; - 30/11/-0001

HABİB SOLUK ZİYARET EDİLDİ;

@BirlikHaberSen tarafından gönderilen tweetler
M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
TÜMÜ
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?