Kırıkkale İl Temsilciliğimizden Öğrencilere Destek

03/04/2021

Birlik Haber-Sen Kırıkkale İl Temsilciliğimiz yaptıkları etkinlikle öğrencilere destek verdiler. Kırıkkale İl Başkanımız Hakan Oluk’un temsilcilik olarak düzenlediği etkinlik öğrencileri de mutlu etti.

"Yardımlaşma Müslümanların ahlakındandır." sözünü esas alan Kırıkkale Birlik Haber-Sen İl Temsilciliğimiz, dünyada ve ülkemizde devam eden salgın sürecinde vatandaşlarımız ve özellikle de çocuklarımız üzerinde oluşturduğu kaygı ve panik ortamını unutturmak ve destek olmak amacıyla önemli bir etkinlik düzenledi.

Çocuklarımızı bir nebze de olsa bu mutlu etmek, ülkemiz içerisinde birlik ve beraberliğin devamına katkıda bulunmak amacıyla Yahşihan ilçesi Irmak Köyü Atatürk İlkokulu öğrencilerine; içerisinde maske, dezenfektan, kırtasiye malzemeleri, çocuk dergisi ve yiyecek malzemelerinden oluşan hediye paketlerinin dağıtımı gerçekleştirildi.

Faaliyete Memur-Sen Kırıkkale İl Başkanı Yasin Pekuz, Kırıkkale PTT Başmüdürü Mustafa Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yetkilileri, Irmak Jandarma Karakol Komutanlığı personeli ve köy muhtarlığının katılımıyla Covid tedbirleri alınarak gerçekleştirildi.

Okunma Sayısı : 914

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?