İST. ANADOLU YAK.TEŞKİLAT PROGRAMI

30/11/-0001

 

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri İstanbul Anadolu Yakası merkez ve ilçelerinde teşkilat çalışmasında bulundu.

 

Teşkilat çalışmasına Genel Başkanımız Şinasi Gülcüoğlu, Genel Sekreterimiz Gürbüz İnaltekin, İstanbul 3 Nolu Şube Başkanımız Cengiz Bekar ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

PTT Başmüdürlüğünde, PİD Başmüdürlüğünde ve PTT Merkez Müdürlüklerinde çalışanlarımızla ve üyelerimizle bir araya gelen Birlik Haber-Sen heyeti, sendikal çalışmalar ve kazanımlar, yeni çıkan yönetmelikler ve önümüzdeki dönem yapılması planlanan çalışmalar konusunda bilgi verdi. Üyelerimizin ve çalışanların sorunlarını dinleyen heyet sorulan soruları da cevaplandırdı. Genel Başkanımız Şinasi Gülcüoğlu sendikal çalışmalar konusunda verdiği bilgilerin ardından PTT Başmüdürünü ve PİD Başmüdürünü ziyaret ederek üyelerimizin sorunları ve çözümleri konusunda fikir alışverişinde bulundu.,

 

Teşkilat çalışmasının ardından 3 Nolu Şubemizin düzenlemiş olduğu yemek programına geçiş yapıldı. Sendikamız İstanbul Anadolu Yakası 3 Nolu şube İş yeri temsilcileri ve birçok sayıda üyemizinde katılım sağladığı yemek programında yaptıkları çalışmalardan, katkılarından dolayı şubemize bağlı işyeri temsilcilerine başarı plaketi verildi.

Okunma Sayısı : 1172

DİĞER HABERLER

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ - 30/11/-0001

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

ELAZIĞ’DA 8 MART DÜNYA  KADINLAR GÜNÜ

ELAZIĞ’DA 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ - 30/11/-0001

ELAZIĞ’DA 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

BİTLİS’TE TAM BİR AFET DURUMU

BİTLİS’TE TAM BİR AFET DURUMU - 30/11/-0001

BİTLİS’TE TAM BİR AFET DURUMU

BYEGM 08 MART KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI

BYEGM 08 MART KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI - 30/11/-0001

BYEGM 08 MART KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI

ORDU İL TEMSİLCİLİĞİ

ORDU İL TEMSİLCİLİĞİ - 30/11/-0001

ORDU İL TEMSİLCİLİĞİ

@BirlikHaberSen tarafından gönderilen tweetler
M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
TÜMÜ
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?