İnaltekin Sakarya’yı Ziyaret Etti

30/12/2021

Birlik Haber-Sen Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin teşkilat çalışmaları kapsamında Sakarya’yı ziyaret ederek teşkilat mensupları ve üyelerle buluştu.

Birlik Haber-Sen Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin Sakarya’yı ziyaret ederek teşkilat üyeleri ve hizmet kolu çalışanları ile bir araya geldi. Sakarya İl Başkanı Arif Alparslan ve yönetimi ile görüşen İnaltekin, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Sakarya PTT Başmüdürlüğü, Başmüdürlük İdari Birimleri ve birçok merkezde ziyaretlerde bulunan İnaltekin, çalışanların talep ve beklentilerini dinledi. Birlik Haber-Sen olarak çalışmalarından bahseden Genel Sekreter İnaltekin, Genel Yetkili Sendika olarak geleceğe yönelik projelerinden bahsetti. 

PTT A.Ş. çalışanlarının sorun ve sıkıntılarını dinleyen İnaltekin, kendilerine gelen soruları da yanıtlama fırsatı buldu. Son dönemde başta Toplu Sözleşme süreci olmak üzere elde edilen önemli kazanımlara dikkat çeken İnaltekin, üyeler ve hizmet kolu çalışanlarının menfaatleri için her alanda mücadele ettiklerinin altını çizdiler.

Okunma Sayısı : 119

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?