Genel Yetkili Sendika Birlik Haber-Sen Toplu Sözleşme Taleplerini İletti

26/07/2021

Toplu Sözleşme masasında yetkili konfederasyon olan Memur-Sen ve Basın, Yayın ve İletişim Hizmet Kolunda Genel Yetkili Sendika Birlik Haber-Sen’in de aralarında bulunduğu sendikaların Yönetim Kurulu Üyeleri, 2022-2023 yıllarını kapsayan Toplu Sözleşme tekliflerini Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına ilettiler.

6.Dönem Toplu Sözleşme tekliflerini içeren dosyalar, basın açıklamasının ardından aralarında Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ve 11 hizmet kolu Genel Başkan ve Genel Başkan Yardımcılarından oluşan bir heyetle birlikte Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına sunuldu.
Bakanlığın toplantı salonunda gerçekleştirilen görüşmede teklifler Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem’e sendika Yönetim Kurulu Üyelerince tek tek teslim edildi.

2 Ağustos 2021 itibariyle başlayacak görüşmelerin temelini oluşturan Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak'ın sunduğu toplu sözleşme talepleri bugün Facebook üzerinden saat 20.30’da yapılacak canlı yayın ile haberleşme hizmet kolu çalışanlarına ve kamuoyuna duyurulacaktır.

Okunma Sayısı : 715

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?