Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Şişman, Tekirdağ’da Bir Takım Ziyaretlerde Bulundu

04/03/2021

Birlik Haber-Sen Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Şişman ve beraberindeki heyet, Tekirdağ’da üyeler ve hizmet kolu çalışanları ile bir araya geldiler. Heyet ayrıca, Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Tekirdağ PTT Başmüdürü Eren Aslan ve Başmüdür Yardımcısı Mustafa Nalbant’ı da makamlarında ziyaret ettiler.

Birlik Haber-Sen Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Şişman, İstanbul 15 Nolu Şube Başkanı Ercan Gökal Tekirdağ’da çalışmalar yaptılar. Tekirdağ İl Başkanı Ayhan Açar ve Yönetim Kurulu ile görüşmeler yapan heyet çalışmalar hakkında bilgiler aldırlar.

Ziyaretleri sırasında Tekirdağ Başmüdürlüğü, ihtisas birimleri ve merkezleri ziyaret eden heyet, hizmet kolu çalışanları ile bir araya gelerek sorun ve sıkıntılarını dinlediler. Birlik Haber-Sen olarak hayata geçirdikleri kazanımlardan bahseden Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Şişman, çalışanlardan gelen talepleri dinledi ve kendilerine hediyeler takdim etti.

Ziyaretleri sırasında Tekirdağ PTT Başmüdürü Eren Aslan ve Başmüdür Yardımcısı Mustafa Nalbant’ı makamında ziyaret eden heyet, kamu çalışanlarının beklenti ve talepleri üzerine istişarelerde bulundular.

Ayrıca Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan’ı da ziyaret eden Birlik Haber-Sen heyeti, ülkenin güncel sorunları üzerine aktarımlarda bulundular. Birlik Haber-Sen olarak çalışmalarından ve projelerinde bahseden Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Şişman, hizmet kolu çalışanları başta olmak üzere kamu çalışanlarının beklentilerini aktardılar.

Okunma Sayısı : 424

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?