Genel Başkan Budak Muğla’yı Ziyaret Etti

09/04/2021

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, teşkilat çalışmaları kapsamında Muğla’da hizmet kolu çalışanlarını ziyaret etti.

Ziyaretine teşkilat üyeleriyle bir araya gelerek başlayan Genel Başkan Ömer Budak, Muğla Şube Başkanı Adem Cüce ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. Sendikal çalışmalar üzerine bilgilendirmelerde bulunan Genel Başkan, yürütülen çalışmalar üzerine fikir alışverişinde bulundular.

Muğla PTT Başmüdürlüğü, ihtisas birimleri ve ilçelerde ziyaretlerde bulunan Birlik Haber-Sen Genel Başkanı, çalışanların taleplerini dinledi. PTT A.Ş. personellerinden gelen soruları yanıtlayan Budak, çalışmalarından ve geleceğe yönelik projelerinden bahsettiler.

Son dönemde kazanılan davalara dikkat çeken Genel Başkan Ömer Budak, üyeler ve hizmet kolu çalışanlarının menfaatleri için her alanda mücadele ettiklerinin altını çizdi. Bu yıl yapılacak olan Toplu sözleşme sürecine dikkat çeken Budak, hazırlıkların başladığını belirterek kazanım çitasını yükseltmek için emek verdiklerini ifade etti.

Okunma Sayısı : 750

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?