Genel Başkan Budak, Afyon ve Uşak’ı Ziyaret Etti

08/04/2021

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak Afyon ve Uşak’ta hizmet kolu çalışanlarını ziyaret ederek görüşmeler gerçekleştirdi.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak teşkilat çalışmalarına bu hafta da devam etti. Afyon ve Uşak’ta ziyaretler gerçekleştiren Genel Başkan Budak, PTT A.Ş. çalışanları, yöneticileri, Teşkilat üyelerimiz ve hizmet kolu çalışanları ile bir araya geldi.

Afyon İl Başkanı Ömer Tekik, Uşak İl Başkanı Ali Erbil ve Yönetim Kurulu üyelerinden çalışmalar hakkında bilgiler alan Genel Başkan Budak, teşkilat üyelerine bilgilendirmelerde bulundu. İzlenmesi gereken yol haritasını değerlendiren heyet, sendikal konular üzerine istişarelerde bulundular.

Ziyaretler kapsamında Afyon Başmüdürlüğü, Uşak Başmüdürlüğü, ihtisas birimleri, Uşak Posta Kargo Dağıtım Şefliği ve Merkez Müdürlüklerine uğrayan Genel Başkan Budak, üyeler ve hizmet kolu çalışanları ile buluştu. PTT A.Ş. çalışanlarının sorun ve sıkıntılarını dinleyen Genel Başkan, kendilerinden gelen soruları da yanıtlama fırsatı buldu.

Okunma Sayısı : 749

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?