Corona Virüse Karşı İlave Tedbir Önerilerimizi PTT A.Ş.’ye İlettik

02/12/2020

Ülkemizde son dönemde hızlı artış gösteren Corona virüsüne karşı Cumhurbaşkanlığımız tarafından her gün yeni tedbirler alınmaktadır. Bizler de Birlik Haber-Sen olarak Pandemi sürecinin başından beri yoğun çalışma şartları altında görevini yerine getiren PTT A.Ş. çalışanlarımız adına ilave tedbirler alınması gerektiği belirten yazımızı PTT A.Ş.’nin ilgili Daire Başkanlıklarına ilettik.

Ülkemizde ve dünyada Covid-19 virüsünün geldiği son nokta hepimizi fazlasıyla korkutmaktadır. Gelinen son noktada virüsün artış hızı, hasta ve vefat sayılarının göstermiş olduğu artış daha kapsamlı tedbirlerin alınması gerektiğini göstermektedir. Bizler de Birlik Haber-Sen olarak sürecin başından beri yoğun çalışma temposu ve yüksek temasa maruz olan PTT A.Ş. çalışanları adına alınması gereken ilave tedbirleri yazılı olarak hazırladığımız dilekçelerimizle kurumun ilgili Daire Başkanlıklarına ilettik. Başta İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı olmak üzere Destek Hizmetleri ve Ulaşım Daire Başkanlığı, Finans ve Muhasebe Daire Başkanlığı, Posta ve Kargo Hizmetleri Daire Başkanlığı ve PTT Bank Daire Başkanlığı’na ayrı ayrı yazılı olarak taleplerimizi ve isteklerimizi aktardık.

PTT A.Ş. çalışanlarının sağlıklarının ve motivasyonlarının yüksek tutulup; iş verimliliğinin artması için personellerimizden gelen taleplere göre düzenlediğimiz önerilerimizin önemini bir kez daha vurguluyor, tüm PTT A.Ş. çalışanlarımıza sağlıklı günler diliyoruz.

Okunma Sayısı : 758

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?