Birlik Haber-Sen’den Yönetim Hizmetleri Dairesi Başkanı Öztürk’e Ziyaret

29/07/2021

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ve beraberindeki heyet, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Dairesi Başkanı Halil Cem Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcıları Recep Dağtekin, Selçuk Erdem ve Cengiz Şişman Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Dairesi Başkanı Halil Cem Öztürk’ü makamında ziyaret ederek İletişim Başkanlığı’nın çalışmaları, güncel sorunlar ve sendikal faaliyetlere ilişkin görüştüler.

Ülkenin güncel sorunlarının değerlendirildiği görüşmede, yakın zamanda başlayacak olan 6. Dönem Toplu Sözleşme sürecine ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu. Çalışanlardan gelen talep ve beklentileri Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Dairesi Başkanı Halil Cem Öztürk’e aktaran Genel Başkan Budak, çalışanların mali ve sosyal haklarının ilerletilmesi adına hem kurumla hem de Toplu Sözleşme masasında çaba sarf ettiklerinin altını çizdi.

Yönetim Hizmetleri Dairesi Başkanı Halil Cem Öztürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ömer Budak ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Okunma Sayısı : 801

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?