Birlik Haber-Sen’den Üyelerine Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Antlaşması

30/12/2020

Memur-Sen, Birlik Haber-Sen ve Bereket Sigorta arasında Tamamlayıcı Sağlık Sigortası konusunda bir anlaşma sağlanmıştır.

Bu kapsamda Birlik Haber-Sen üyelerinin kendileri, eş ve çocukları için (15 günlük bebekler dahil, 29 yaşına kadar çocuklar)  yıllık 579 TL (Eş 680 TL-Çocuk 650 TL) olmak üzere, avantajlı tamamlayıcı sağlık sigortası hizmetinden faydalanabileceklerdir. Bereket Sigorta katılım sağlamak isteyenler için internet üzerinden başvuru toplama işlemine başlamış olup,  31.12.2020  tarihine kadar başvuru toplama işlemine devam edecektir. (Başvuru formuna ulaşmak için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.)

Başvuru Linki:

https://www.bereket.com.tr/urunler/memur-sen-grup-tamamlayici-saglik-sigortasi

Sendika üyelerimiz başvuru formunu doldurduktan sonra 02.01.2021 tarihinden itibaren Bereket Sigorta 444 27 58 numaralı Çağrı Merkezinden aranacak olup başvurunun bir kez de sesli onayı alınacaktır. Onay alınırken poliçe priminin tahsil edileceği kredi kartı bilgisi alınacaktır. Prim tutarı tahsil edilen tüm başvurulara ait poliçe başlama ve sigortadan yararlanma tarihi 09.01.2021 olacaktır. Bu tarihten sonra SenCard mobil uygulamasını indirebilir ve/veya https://www.sencard.com.tr/dijital-websen internet adresi üzerinden TCKN ve cep telefonu ile poliçe ve poliçenize özel anlaşmalı sağlık kuruluşları bilgisine ulaşabilirsiniz.

Bereket Sigorta sunacağı hizmeti SenCard üyelik programı ile sağladığından anlaşmalı sağlık kurumlarında hizmet aldığınızda provizyon sırasında SenCard üyesi olduğunuzu belirtmeniz önem taşımaktadır.

Gruba Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına ilişkin detaylı bilgiler ekte yer almakta olup, detay sorularınız için aşağıda belirtmiş olduğumuz irtibat numaralarından destek alabilirsiniz.

İRTİBAT NUMARALARI

(531) 881 99 61

(533) 130 59 78

(530) 108 05 60

 

Başvuru Linki:

https://www.bereket.com.tr/urunler/memur-sen-grup-tamamlayici-saglik-sigortasi

Okunma Sayısı : 990

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?