Birlik Haber-Sen’den Sağlık-Sen’e Hayırlı Olsun Ziyareti

13/03/2023

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcıları Evren Akpınar, Cengiz Şişman ve Recep Dağtekin, 7. Olağan Genel Kurulu’nda seçimi kazanan Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcıları Evren Akpınar, Cengiz Şişman ve Recep Dağtekin, 7. Olağan Genel Kurulu’nda seçimi kazanan Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni yönetimleri için başarı dileklerini ilettiler.

Seçimden başarıyla çıkan Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik eden Genel Başkan Ömer Budak, başarılarının devamını dileyerek, Memur-Sen çatısı altında Birlik Haber-Sen’in ve Sağlık-Sen’in kardeşlik çerçevesi içerisinde her zaman birlikte olacağını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmur Faruk Doğan, sendikasının bundan sonra izleyeceği yol haritası ve planları hakkında bilgiler verdi. Doğan, ziyaretleri için Birlik Haber-Sen heyetine teşekkürlerini iletti.

Okunma Sayısı : 201

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?