Birlik Haber-Sen’den RTÜK Başkanı Şahin’e Ziyaret

18/03/2021

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’i ziyaret ettiler.

Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın ve Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin ve Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu’yu ziyaret ederek çalışma hayatı üzerine istişarelerde bulundular.

Memur-Sen ve Birlik Haber-Sen olarak çalışmalarından bahseden Genel Başkan Ali Yalçın, hak ve emek mücadelesinde önemli yollar kat ettiklerini ifade etti. Kamu görevlileri için yürütülen çalışmalarından bahseden Ali Yalçın, toplu sözleşme sürecine hazırlık sürecinin başladığını ifade etti.

Çalışanlardan gelen talep ve beklentileri aktaran Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, RTÜK çalışanları adına Üst Kurul Başkanı Ebubekir Şahin’e teşekkür etti. Kurul çalışanları adına Ebubekir Şahin ile önemli çalışmalar ortaya koyduklarını vurgulayan Budak, güven tazeleyerek yeniden seçimi kazanan Şahin’e başarılar diledi.

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin ve Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak’a teşekkür ettiler.

Toplantıda Birlik Haber-Sen RTÜK Temsilcisi Ferhat Bakır’da hazır bulundu.

Okunma Sayısı : 415

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?