Birlik Haber-Sen’den RTÜK Başkanı Şahin’e Hayırlı Olsun Ziyareti

27/02/2023

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Evren Akpınar Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Evren Akpınar RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’i ziyaret ettiler. İki yıllık görev süresini tamamlayan ve ardından yeniden RTÜK Başkanı olarak seçilen Ebubekir Şahin’i tebrik eden Birlik Haber-Sen Heyeti, başarılar dilediler.

Birlik Haber-Sen olarak hizmet kolundaki çalışanlar için verilen mücadeleler ve yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Genel Başkan Ömer Budak, RTÜK çalışanlarının talep ve beklentilerini Ebubekir Şahin’e iletti. RTÜK’ün Türk yayıncılık tarihinin en önemli kurumlarından biri olduğunu vurgulayan ve takdirle takip ettiklerini dile getiren Genel Başkan Ömer Budak, Birlik Haber-Sen’in geleceğe yönelik tasarlanan ve hedeflenen faaliyetleri hakkında da önemli bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, heyete nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Ziyaretlerinin ardından Birlik Haber-Sen Temsilcilik odasını geçen Birlik Haber-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri, RTÜK Şube Başkanı Cemal Sonunur ve yönetimi ile istişarelerde bulundular.

Okunma Sayısı : 280

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?