Birlik Haber-Sen’den İzmir Ziyareti

26/03/2021

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Erdem çalışmalar kapsamında İzmir’i ziyaret ettiler ve temsilciler toplantısına katıldılar.

Teşkilat çalışmalarına devam eden Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Erdem İzmir’de kamu çalışanlarını ziyaret ettiler ve temsilciler toplantısına katıldılar. İzmir Şube Başkanı Mehmet Zahter ve yönetim kurulu üyelerinden çalışmalar hakkında bilgiler alan Genel Başkan Budak, İzmir’de kamu çalışanlarının yaşadıkları sorunları değerlendirdiler ve yürütülen çalışmalar konusunda bilgilendirmelerde bulundular.

Ziyaretler sırasında İzmir PTT Başmüdürü Adnan Sert’i makamlarında ziyaret eden Birlik Haber-Sen Yönetimi, PTT A.Ş. çalışanların taleplerini aktardılar. Çalışma politikaları ve kamu görevlilerinin güncel sorunlarının değerlendirildiği görüşmede birçok konu üzerine istişarelerde bulunuldu.

Gün sonunda gerçekleştirilen İzmir Temsilciler Toplantısı ile program tamamlandı. İzmir’de işyeri temsilcileri ile bir araya gelen Genel Başkan Budak, Genel Sekreter İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Erdem, faaliyetler hakkında bilgiler aldı. Son zamanda elde edilen kazanımlar ve davalar üzerine istişarelerde bulunan heyet, Birlik Haber-Sen olarak hak mücadelesinin durmaksızın devam edeceğinin altını çizdi.

Okunma Sayısı : 424

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?