Birlik Haber-Sen’den Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ Ziyareti

30/12/2021

Birlik Haber-Sen Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Şişman teşkilat çalışmalarına Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da devam ettiler.

Ziyaretler sırasında Edirne İl Başkanı Süleyman Elçil, Kırklareli İl Başkanı Aydın Özben, Tekirdağ İl Başkanı Ayhan Açar ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Birlik Haber-Sen heyeti, çalışmalar hakkında bildiler aldılar. Birlik Haber-Sen olarak son dönemde yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler veren Gürbüz İnaltekin ve Cengiz Şişman yol haritası konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Edirne PTT Başmüdürü Bülent Uğurtepe, Başmüdürlük Kısımları, Edirne PTT Dağıtım Merkezi, Kırklareli PTT Başmüdürü Serdal Bursalı, Başmüdürlük Kısımları, PTT Merkez Müdürlüğü, Tekirdağ PTT Başmüdürü Ali Armağan Başmüdürlük Kısımları ve Süleymanpaşa Posta Dağıtım Merkezlerinde yoğun şekilde ziyaretlerini sürdüren heyet, çalışanların sorun ve beklentilerini dinlediler. Çalışma hayatında yaşanılan aksaklılar üzerine tespitlerde bulunan Gürbüz İnaltekin ve Cengiz Şişman ayrıca önemli bilgilendirmelerde bulundu.

Okunma Sayısı : 123

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?