Birlik Haber-Sen’den Diyanet-Sen’e Hayırlı Olsun Ziyareti

29/07/2020

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Burgaç, Genel Kurul sonrası bayrağı devralan Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Ali Güldemir’i ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Burgaç, Genel Kurul sonrası görevi devralan Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Ali Güldemir’i ve yönetim kurulunu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni yönetimleri için başarı dileklerini ilettiler.

Seçimden başarıyla çıkan Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Ali Güldemir ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eden Genel Başkan Ömer Budak, başarılarının devamını dileyerek, Memur-Sen çatısı altında Birlik Haber-Sen’in ve Diyanet-Sen’in kardeşlik çerçevesi içerisinde her zaman birlikte olacağını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Ali Güldemir, sendikasının bundan sonra izleyeceği yol haritası ve planları hakkında bilgiler verdi. Güldemir, ziyaretleri için Birlik Haber-Sen heyetine teşekkürlerini iletti.

Okunma Sayısı : 825

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?