Birlik Haber-Sen Yönetimi İstanbul’da Hizmet Kolu Çalışanlarını Ziyaret Etti

17/11/2021

Birlik Haber-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul’da hizmet kolu çalışanları ve teşkilat üyeleri ile bir araya geldiler ve bir takım ziyaretlerde bulundular.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcıları Evren Akpınar Recep Dağtekin, Selçuk Erdem ve Cengiz Şişman İstanbul’da çalışmalar gerçekleştirdiler. Şube Başkanları Ercan Gökal, Fatih Üce ve Halil İbrahim Derim ile bir araya gelen heyet çalışmalar hakkında bilgiler aldılar ve istişarelerde bulundular.

İstanbul PTT Bölge Başmüdürlüğü, Fatih Dağıtım Merkez Müdürlüğü, Bayrampaşa Posta Dağıtım Merkez Müdürlüğü, Sarıyer Posta Dağıtım Merkez Müdürlüğü, Boğaz Dağıtım Merkez Müdürlüğü, Bahçelievler Posta ve Kargo Dağıtım Merkez Müdürlüğü, Sultanbeyli Posta Dağıtım Merkez Müdürlüğü, Bahçelievler PTT Merkez Müdürlüğü, Zeytinburnu PTT Merkez Müdürlüğü, Sultangazi PTT Merkez Müdürlüğü ve daha birçok noktada ziyaretler gerçekleştiren heyet, PTT A.Ş. çalışanları ile bir araya geldiler.

Hizmet kolu çalışanlarına Birlik Haber-Sen’in çalışmalarından bahseden Birlik Haber-Sen Yönetimi, Toplu Sözleşme sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundular. Elde edilen kazanımları ayrıntıları ile açıklayan heyet, çalışanlardan gelen soruları da yanıtlama imkanı buldular.

Okunma Sayısı : 141

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?