Birlik Haber-Sen Yönetimi Aksaray’ı Ziyaret Etti

22/12/2021

Birlik Haber-Sen Genel Başkan Yardımcıları Recep Dağtekin ve Cengiz Şişman teşkilat çalışmaları kapsamında Aksaray’ı ziyaret etti.

Teşkilat çalışmalarına ve il ziyaretlerine aralıksız devam eden Birlik Haber-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri, Aksaray’da teşkilat mensupları ve hizmet kolu çalışanları ile buluştular. Aksaray İl Başkanı Murat Us ve yönetimi ile bir araya gelen Birlik Haber-Sen heyeti, çalışmalar hakkında bilgiler aldılar ve değerlendirmelerde bulundular.

Program kapsamında Aksaray Başmüdürlüğü, İhtisas Birimleri, Aksaray PTT Merkez Müdürlüğü ve Aksaray Posta İşleme ve Dağıtım Merkezini ziyaretlerde bulunan heyet, çalışanlarla bir araya geldiler. Hizmet kolu çalışanlarının sorun ve taleplerini dinleyen Recep Dağtekin ve Cengiz Şişman, Birlik Haber-Sen’in yol haritası konusunda bilgilendirmelerde bulundular.

Ayrıca Aksaray PTT Başmüdürü Ali İrfan Gönül’ü makamında ziyaret eden Yönetim Kurulu Üyeleri, çalışanların talep ve beklentilerini ilettiler. Hizmet kolu çalışanlarının haklarının geliştirilmesi yönünde fikir alışverişinde bulunulan görüşmede, çalışma hayatı üzerine de istişarelerde gerçekleştirildi.

Okunma Sayısı : 150

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?