Birlik Haber-Sen Heyeti Mehmet Özhaseki’yi Ziyaret Etti

06/10/2020

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcısı Evren Akpınar, 27. Dönem Kayseri Milletvekili ve Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’yi makamında ziyaret etti.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcısı Evren Akpınar, 27. Dönem Kayseri Milletvekili, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’yi makamında ziyaret ederek Covid-19 salgını sürecinde ülke genelinde yürülen çalışmalar, çalışma hayatı, güncel sorunlar ve sendikal faaliyetlere ilişkin görüştüler.

Ülkenin güncel sorunlarının değerlendirildiği görüşmede, Pandemi sürecinde personellerin çalışma şartlarına ve iş yükü konularına değinildi. Salgın sürecinde çalışanlardan gelen talep ve beklentilerinden üzerinde duran Genel Başkan Budak, çalışanların verim ve motivasyonunu arttırmak amacıyla izlenmesi gereken yol haritalarından bahsetti.

27. Dönem Kayseri Milletvekili, Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ömer Budak nezdinde tüm Birlik Haber-Sen’e teşekkür etti.

Okunma Sayısı : 602

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?