Birlik Haber-Sen Heyeti Malatya’yı Ziyaret Etti

14/10/2020

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcısı Evren Akpınar teşkilat çalışmaları kapsamında Malatya’yı ziyaret ederek teşkilat üyeleri ve kamu çalışanlarıyla bir araya geldi.

Genel Başkan Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcısı Evren Akpınar Malatya’yı ziyaret ederek teşkilat üyeleriyle toplantı gerçekleştirdiler. Malatya’da yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Birlik Haber-Sen’in çalışmalarından bahsettiler ve istişarelerde bulundular.

Ziyaretleri sırasında PTT A.Ş. çalışanlarıyla bir araya gelen Genel Başkan Budak ve Genel Başkan Yardımcısı Akpınar, Pandemi sürecinde göstermiş oldukları gayret ve çalışmalarından dolayı çalışanlara tek tek teşekkürlerini ilettiler. Birlik Haber-Sen olarak yürütülen çalışmalarından bahseden Genel Başkan Budak, yürütülen projeler hakkında PTT A.Ş. çalışanlarını bilgilendirdi.

İl ziyaretleri sırasında Memur-Sen Malatya İl Temsilcisi Hüseyin Söylemez ve Ak Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca ile bir araya gelen Birlik Haber-Sen Yönetimi, Malatya özelinde ülke gündemini değerlendirdi ve kamu çalışanlarının sorunlarını görüştüler.

Okunma Sayısı : 919

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?