Birlik Haber-Sen Heyeti Kütahya’da Çalışmalarını Sürdürüyor

18/03/2021

Birlik Haber-Sen Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Erdem ve Cengiz Şişman teşkilat çalışmaları kapsamında Kütahya’yı ziyaret ettiler.

Teşkilat çalışmalarına Kütahya’da sürdüren Genel Başkan Yardımcıları Selçuk Erdem ve Cengiz Şişman, Kütahya İl Başkanı Nail Halden ve yönetim kurulu üyelerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. Kütahya’da kamu çalışanlarının yaşadıkları sorunları değerlendiren heyet, izlenmesi gereken yol haritası üzerine istişarelerde bulundular.

Kütahya PTT Başmüdürlüğü, ihtisas birimleri, Kütahya PDM, Kütahya KDM, Kütahya PTT Merkez ve Tavşanlı PTT Merkez Müdürlüklerini ziyaret eden Birlik Haber-Sen Heyeti, üyeler ve hizmet kolu çalışanları ile bir araya geldiler. Kamu görevlilerine Birlik Haber-Sen olarak projelerinden bahseden Selçuk Erdem ve Cengiz Şişman, çalışanların sorun ve sıkıntılarını dinlediler.

Ayrıca ziyaretler sırasında Kütahya PTT Başmüdürü Ramazan Özüdoğru’yu makamında ziyaret eden Birlik Haber-Sen Yönetimi, çalışanların talep ve beklentilerini ilk ağızdan aktardırlar. Çalışma hayatı ve güncel sorunlar üzerine fikir alışverişinde bulunan heyet, çözüm önerilerini yönetime sundular.

Okunma Sayısı : 364

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?