Birlik Haber-Sen Heyeti Efkan Ala’yı Ziyaret Etti

06/01/2021

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Evren Akpınar, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Dış İlişkiler Başkanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala’yı makamında ziyaret etti.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Evren Akpınar, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Dış İlişkiler Başkanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala’yı makamında ziyaret ederek ülke gündemi, Covid-19 salgını sürecinde ülke genelinde yürütülen çalışmalar, çalışma hayatı, güncel sorunlar ve sendikal faaliyetlere ilişkin görüştüler.

Ülkenin güncel sorunlarının değerlendirildiği görüşmede, yakın zamanda sonuçlanacak olan zam oranları, personellerin çalışma şartlarına ve iş yükü konularına değinildi. Salgın sürecinde çalışanlardan gelen talep ve beklentilerinden üzerinde duran Genel Başkan Budak, çalışanların verim ve motivasyonunu arttırmak amacıyla izlenmesi gereken yol haritalarından bahsetti.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Dış İlişkiler Başkanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ömer Budak nezdinde tüm Birlik Haber-Sen’e teşekkür etti.

Okunma Sayısı : 610

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?