Birlik Haber-Sen Heyeti BTK Başkanı Karagözoğlu’nu Ziyaret Etti

13/01/2022

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin, BTK Temsilcisi Ayhan Tözer BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu’nu ziyaret ederek çalışanların sorunlarını ve talepleri aktardılar. Görüşme sırasında İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Mustafa Ermiş’de hazır bulundu.

Çalışanlardan genel talep ve beklentilerini BTK Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu’na aktaran Genel Başkan Budak, çalışanların verim ve motivasyonunu arttırmak amacıyla izlenmesi gereken yol haritalarını sundu. Özellikle görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarının açılması, kreş açılması, servis hizmetleri, yemek ve giyecek yardımında yaşanan problemleri giderilmesi hususlarını ileten Genel Başkan Budak, çözüm konusunda beklentilerini iletti.

BTK Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ömer Budak nezdinde tüm Birlik Haber-Sen’e teşekkür etti.

Okunma Sayısı : 70

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?