Birlik Haber-Sen Hatay’da Çalışmalarını Sürdürüyor

03/03/2021

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç, Recep Dağtekin ve Evren Akpınar teşkilat çalışmaları kapsamında Hatay’da hizmet kolu çalışanlarını ziyaret ettiler.

Genel Başkan Ömer Budak ve yönetim kurulu üyeleri, Hatay İl Başkanı Nihat Gezer ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. Sendikal çalışmalar üzerine bilgilendirmelerde bulunan Genel Başkan Budak, yürütülen çalışmalar üzerine fikir alışverişinde bulundular.

Hatay PTT Başmüdürlüğü, Hatay 75.Yıl Merkez Müdürlüğü, İskenderun Merkez Müdürlüğü ve İskenderun Çarşı Merkez Müdürlüğünü ziyaret eden Birlik Haber-Sen Yönetimi, çalışanların taleplerini dinledi. PTT A.Ş. personellerinden gelen soruları yanıtlayan heyet, çalışmalarından ve geleceğe yönelik projelerinden bahsettiler.

Son dönemde kazanılan davalara dikkat çeken Genel Başkan Ömer Budak, üyeler ve hizmet kolu çalışanlarının menfaatleri için her alanda mücadele ettiklerinin altını çizdi. Bu yıl yapılacak olan Toplu sözleşme sürecine dikkat çeken Budak, hazırlıkların başladığını belirterek kazanım çitasını yükseltmek için emek verdiklerini ifade etti.

Ziyaretleri sırasında Hatay PTT A.Ş. Başmüdürü Haluk Nazik’i makamlarında ziyaret eden Birlik Haber-Sen heyeti çalışanların taleplerini ileterek istişarelerde bulundular.

Okunma Sayısı : 362

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?