Birlik Haber-Sen Balıkesir’de Çalışmalarını Sürdürüyor

18/11/2021

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcıları Evren Akpınar ve Selçuk Erdem, teşkilat çalışmaları kapsamında Balıkesir’i ziyaret ederek kamu çalışanları ile bir araya geldiler.

Çalışmalarını aralıksız sürdüren Birlik Haber-Sen heyeti, illerde gerçekleştirdikleri ziyaretlerine devam etti. Balıkesir Şube Başkanı Samed Gazan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüşen Birlik Haber-Sen heyeti, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. 6. Toplu Sözleşme sürecine ilişkin bilgilendirmelerde bulunan Genel Başkan Budak, çalışma hayatında yaşanan güncel sorunlardan ve çözüm önerilerinden bahsetti.

Kurumları ziyaret ederek hizmet kolu çalışanları ile buluşan Birlik Haber-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri, Toplu Sözleşme kazanımlarını sıralayarak açıklamalarda bulundular. Çalışanlardan gelen soruları yanıtlayan heyet, yaşanan sorunları ve çalışanların beklentileri dinlediler.

Ayrıca Balıkesir PTT Başmüdürü Suat Öztürk ve Balıkesir Memur-Sen İl Başkanı Ahmet Gür’e makamlarında ziyaretlerde bulunan Birlik Haber-Sen heyeti, kamu ve hizmet kolu çalışanlarının güncel durumunu değerlendirdiler.

Okunma Sayısı : 259

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?