Başkanlar Kurulu Toplantısı Online Olarak Gerçekleştirildi

22/07/2022

Birlik Haber-Sen Başkanlar Kurulu Toplantısı online olarak gerçekleştirildi. Video konferansa Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Birlik Haber-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri, 81 il teşkilatından oluşan Şube Başkanları ve İl Başkanları katılım gösterdi.

Birlik Haber-Sen’in aralıklarla ve düzenli olarak yaptığı Başkanlar Kurulu Toplantısı online olarak gerçekleştirildi. Video konferansa Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcıları Evren Akpınar, Recep Dağtekin, Selçuk Erdem, Cengiz Şişman, Nihat Gezer, 81 il teşkilatından oluşan Şube Başkanları ve İl Başkanları katılım gösterdi. Toplantıda teşkilat üyeleri ile birlikte Basın, Yayın ve İletişim Hizmet Kolu çalışanlarının sorun ve sıkıntıları değerlendirildi ve çözümü için ortak stratejilerle yeni çalışma planları belirledi.

Birlik Haber-Sen olarak, her zaman hizmet kolumuzda yaşanan bütün gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Genel Başkan Budak, PTT A.Ş.’de, TRT’de, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığında, BTK’da ve RTÜK’ de bu güne kadar birçok kazanım elde ettiklerini vurguladı. Enflasyonla beraber elde edilen zamların eridiğine dikkat çeken Genel Başkan Ömer, kamu görevlilerinin yaşadığı ekonomik durumların geliştirilmesi yönünde adımlar atılmadı gerektiğinin altını çizdi.

Kurulduğu günden beri, ülkemiz ve milletimiz için mücadele ettiklerini söyleyen Genel Başkan Ömer Budak, hizmet kolu çalışanlarının sosyal ekonomik ve özlük hakları için çalıştıklarını dile getirdi. Bu güne kadar hizmet kolu çalışanları için her türlü mücadeleyi göze aldıklarının altını çizen Birlik Haber-Sen Genel Başkanı, yapılması gerekenler konusunda her türlü mücadeleyi göze aldıklarını ve alacaklarını duyurdu.

Şube ve İl Başkanları söz alarak, fikirlerini, taleplerini ilettiler. Birlik Haber-Sen olarak ortak stratejilerle yeni çalışma planları belirlendi.

Okunma Sayısı : 214

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?