Ali Erdoğan’dan Birlik Haber-Sen’e Ziyaret

12/10/2020

Birlik Haber-Sen eski Genel Başkanı Ali Erdoğan, Birlik Haber-Sen Genel Merkezini ziyaret ederek Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Burgaç ile görüştü.

Görüşme sırasında tüm dünyayı saran Pandemi sürecinden ve ülkenin genel durumundan konuşuldu. Birlik Haber-Sen’in çalışmalarının ve projelerinin görüşüldüğü ziyarette Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olarak Memur-Sen’in elde edilen başarıları üzerine hasbihal edildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Birlik Haber-Sen Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Burgaç, eski Genel Başkan Ali Erdoğan’ın yönetime ve sendikaya büyük katkılarının olduğunu vurgu yaparak, Birlik Haber-Sen’in bugünlere gelmesinde desteklerinden ötürü kendilerine teşekkürlerini ilettiler.

Birlik Haber-Sen’in çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Ali Erdoğan, ise Birlik Haber-Sen’in gerek hizmet kolunda gerek kamu çalışanları adına büyük başarılara imza attığını söyledi. Birlik Haber-Sen yönetimine çalışmalarında başarılar dileyen Erdoğan, ülkemiz adına önemli bir değer olan Birlik Haber-Sen’in durmadan yoluna devam etmesinin gurur verici olduğunu ifade ederek, yeni yönetim kurulunun azimli ve gayretli çalışmalarından dolayı çalışanlar adına teşekkür ettiğini belirtti.

Okunma Sayısı : 843

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?