AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Ceylan’dan Birlik Haber-Sen’e Ziyaret

20/05/2021

Önceki dönem Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı ve şuan AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Birlik Haber-Sen Genel Merkezini ziyaret etti.

Önceki dönem Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı ve şuan AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Birlik Haber-Sen Genel Merkezini ziyaret ederek Ömer Budak ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Ziyaret sırasında Birlik Haber-Sen eski Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Karagöz’de heyete eşlik etti.

Basın, yayın ve iletişim hizmet kolunda Genel Yetkili Sendika olan Birlik Haber-Sen’in hizmet kolunda görev alan personel adına yaptığı çalışmalardan bahseden Genel Başkan Ömer Budak, her bir kamu çalışanı için umutla ve gururla çalıştıklarının altını çizdi. Görüşme sırasında çalışanların beklentileri ve ortak çalışma alanlarıyla ilgili istişarelerde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Önceki dönem Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı ve şuan AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan’a nazik ziyaretleri için teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Okunma Sayısı : 642

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?