41.BALKAN YÜRÜYÜŞ YARIŞMASI YAPILDI

30/11/-0001

 

41. Balkan Ülkeleri Posta Dağıtıcıları Yürüyüş Yarışması'nda, bayanlar kategorisinde Ayyıldız, erkekler kategorisinde ise Balıkesir'den katılan Sebahattin Tatar birinci oldu.


Bu yıl İzmir'de düzenlenen 41. Balkan Ülkeleri Posta Dağıtıcıları Yürüyüş Yarışması'nda, bayanlar kategorisinde Yeliz Ayyıldız, erkekler kategorisinde ise Balıkesir'den katılan Sebahattin Tatar birinci oldu. 

Arnavutluk, Makedonya, Kosova, Bulgaristan, Romanya ve Türkiye'nin katıldığı yarışma,İzmir'in Karşıyaka ilçesindeki Hasan Ali Yücel Bulvarı'nda yapıldı. Balkan ülkeleri arasında dostluk ve iyi ilişkileri geliştirmek amacıyla düzenlenen yarışmaya 31 kadın ve 84 erkek postacı katıldı. Türkiye'yi bayanlarda İzmir'den Gülşen Eser, Ankara'dan Yeliz Ayyıldız ve Trabzon'dan Nebahat Atasoy, erkeklerde ise Balıkesir'den Sebahattin Tatar, Elazığ'dan Suat Ersoy, Diyarbakır'dan Eskeri Aktan, Trabzon'dan Kadir Öztürk ve Edirne'den Selçuk Çelik temsil etti.

 

Yarıştan önce düzenlenen törene Sayın Genel Başkanımız Şinasi Gülcüoğlu, Genel Sekreterimiz Gürbüz İnaltekin, Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterimiz Mevlüt Burgaç, Genel Eğitim ve Dış İlişkiler Sekreterimiz Mehmet Cemal Çivi ve Genel Basın Yayın Sekreterimiz Abdurrahman Tanrıverdi katılım sağladı.

 


Erkekler 10 bin metre yürürken bayanlar 5 bin metrede bitiş çizgisini geçmek için ter döktü. Bayanlar kategorisinde Ayyıldız birinciliği, Atasoy ikinciliği, Arnavutluk'tan Igera Sulaj ise üçüncülüğü elde etti. Rakiplerine fark atarak ipi göğüsleyen Ayyıldız, "Şampiyonluğu hedeflemiştim, çok şükür geldi. Çok mutluyum. Ülkemde yapılan organizasyonda başarılı olmak ve dereceye girmek olağanüstü mutluluk ve gurur verici bir başarı." diye konuştu. Erkekler katgorisinde ise Tatar birinci, Öztürk ikinci, Aktan üçüncü oldu. Bu sonuçlarla Türkiye, bayanlar ve erkeklerde takım olarak birincilik kürsüsüne çıktı. Yarışmada dereceye girenlere, kupa ve madalya verildi.

Okunma Sayısı : 2827

Haber Fotoğrafları
redirect website why do men have affairs
">
redirect website why do men have affairs
" />
link wifes who cheat online
">
link wifes who cheat online" />

DİĞER HABERLER

GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULU

GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULU - 30/11/-0001

GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULU

BYEGM KURUMSAL ANALİZ ÇALIŞTAYI

BYEGM KURUMSAL ANALİZ ÇALIŞTAYI - 30/11/-0001

BYEGM KURUMSAL ANALİZ ÇALIŞTAYI

MEMUR-SEN YÖNETİMİNDEN TEBRİK

MEMUR-SEN YÖNETİMİNDEN TEBRİK - 30/11/-0001

MEMUR-SEN YÖNETİMİNDEN TEBRİK

STK'LARDAN MYANMAR İÇİN ÇAĞRI

STK'LARDAN MYANMAR İÇİN ÇAĞRI - 30/11/-0001

STK'LARDAN MYANMAR İÇİN ÇAĞRI

EVRENSEL DEĞERLER YÜCELTİLİYOR

EVRENSEL DEĞERLER YÜCELTİLİYOR - 30/11/-0001

EVRENSEL DEĞERLER YÜCELTİLİYOR

@BirlikHaberSen tarafından gönderilen tweetler
M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
TÜMÜ
ANKET
Web sitemizde yayınlanan haberleri takip ediyor musunuz?