Teşkilat Çalışmalarımız Mardin ve Kızıltepe' de Devam Etti

23/12/2016

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcılarımız Mevlüt Burgaç ve Muzaffer Boskurt’ un gerçekleştirdiği teşkilat çalışmalarının bu günkü durağı Mardin ve Mardin’in Kızıltepe ilçesi oldu.

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcılarımız Mevlüt Burgaç ve Muzaffer Boskurt, ilk olarak Mardin İl Başkanımız Salih Yeşilmen ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Mardin Memur-Sen İl Yönetimini ziyaret ederek, Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Aydın ile görüşen Genel Başkan Budak ve beraberindeki heyet burada Aydın’dan bölgede yaşanan olaylar hakkında bilgi alarak, istişarelerde bulundular.

Ziyaretlerine Mardin ve Kızıltepe’deki PTT A.Ş. Merkez Müdürlükleriyle devam eden Başkanlarımız, çalışanlarla bir araya gelerek, sıkıntı ve taleplerini dinlediler.

Kızıltepe PTT A.Ş. Dağıtım ve Toplama Merkezini ziyaret eden Genel Başkanımız Budak,  Genel Başkan Yardımcılarımız Burgaç, Boskurt ve İl Başkanımız Yeşilmen Posta dağıtıcıların hazırladıkları öğle yemeğini, dağıtım merkezinde çalışanlarla birlikte yediler.

Okunma Sayısı : 1395

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?