POSTDER’den Birlik Haber-Sen Genel Merkezi’ne Ziyaret

23/11/2018

Haberleşme ve İletişim Hizmet Kolunda faaliyette bulunan POSTDER (Posta Çalışanları Sosyal Yardımlaşma ve Kanuni Haklarını Koruma Derneği) Genel Başkanı Hüseyin Akkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri Birlik Haber-Sen Genel Merkezi’ni ziyaret ettiler.

Haberleşme ve İletişim Hizmet Kolunda faaliyette bulunan POSTDER (Posta Çalışanları Sosyal Yardımlaşma ve Kanuni Haklarını Koruma Derneği) Genel Başkanı Hüseyin Akkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Birlik Haber-Sen Genel Merkezi’ni ziyaret ederek Genel Başkan Ömer Budak ile bir araya geldiler.

PTT A.Ş. bünyesinde çalışanların sorunlarının görüşüldüğü ziyarette konu üzerine fikir alışverişi yapıldı. Değerlendirilen konuların hem kendileri hem de posta çalışanları için önemini vurgulayan POSTDER yönetimi, çalışanların sorunlarına ilişkin hazırlamış oldukları dosyalarını Genel Başkan Ömer Budak’a sundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkan Ömer Budak, nazik ziyaretleri için POSTDER Genel Başkanı Hüseyin Akkaya ve yönetimine teşekkür etti.

Görüşmede Birlik Haber-Sen Genel Başkan Vekili Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç, Ahmet Karagöz ve Muzaffer Boskurt hazır bulundu.

Okunma Sayısı : 218

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?