Öz İletişim-İş Sendikası Genel Başkanı Güllüoğlu’ ndan Sendikamıza Ziyaret

04/01/2018

Hak- İş Konfederasyonuna üye Öz İletişim-İş Sendikası Genel Başkanı Mehmet Nur Güllüoğlu, sendikamızı ziyaret ederek Genel Başkanımız Ömer Budak ile istişarelerde bulundu.

Sendikamızı ziyaret eden Öz İletişim-İş Sendikası Genel Başkanı Mehmet Nur Güllüoğlu, Genel Başkanımız Ömer Budak’ı makamında ziyaret ederek, sendikal konularda istişarede bulundular. Ziyarette Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin’ de hazır bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Genel Başkanımız Ömer Budak, Sendikaların çalışanlar için mücadele ettiğini belirterek, Birlik Haber-Sen ile Öz İletişim-İş Sendikası’nın Basın Yayın ve İletişim Hizmet Kolunda faaliyet gösterdiğini ve çalışanlar için el ele vererek mücadelelerini sürdüreceklerini söyledi.

Sıcak ve samimi karşılamasından dolayı Genel Başkan Budak’a teşekkür eden Öz İletişim-İş Sendikası Genel Başkanı Mehmet Nur Güllüoğlu, sendikaların her zaman çalışanların haklarından yana mücadele ettiğine vurgu yaparak “Öz İletişim-İş Sendikası olarak çalışanların sosyal, özlük ve ekonomik haklarının iyileştirilmesi için çalışıyoruz” dedi. 

Okunma Sayısı : 257

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?