Mersin Teşkilatı Ziyaret Edildi

01/09/2018

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç ve Muzaffer Boskurt, Mersin teşkilatını ziyaret ederek hizmet kolu çalışanları ile bir araya geldiler.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç ve Muzaffer Boskurt, ilk olarak Mersin İl Başkanı Musa Özmen’i ve İl Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Genel Başkan Budak Genel Başkan Yardımcıları, Mersin İl Başkanı Musa Özmen ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Başmüdürlük ve birim müdürlükleri çalışanlarını ziyaret ettiler. Çalışanlarla bir araya gelen Birlik Haber-Sen Heyeti, gelen soruları yanıtlayarak açıklamalarda bulundular.

Genel Başkan Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç, Muzaffer Boskurt, Mersin İl Başkanı Musa Özmen ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri buradaki çalışmalarının ardından Bahçelievler PİM Müdürlüğünü, Toroslar Dağıtım Müdürlüğünü, Yenişehir, Mezitli, Metropol, Tarsus Merkez Müdürlüklerini ziyaretleri ile birlikte çalışanlarla görüşerek, sıkıntı ve taleplerini dinlediler.

Okunma Sayısı : 371

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?