İzmir, Aydın, Denizli ve Manisa Ziyaret Edildi

03/07/2020

Birlik Haber-Sen Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Erdem, teşkilat çalışmaları kapsamında İzmir, Aydın, Denizli ve Manisa’yı ziyaret ederek hizmet kolu çalışanlarıyla bir araya geldiler.

Birlik Haber-Sen Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Erdem, teşkilat çalışmaları kapsamında İzmir, Aydın, Denizli ve Manisa’yı ziyaret etti. Ziyaretler sırasında İzmir Şube Başkanı Mehmet Zahter, Aydın İl Başkanı Eşref Güzel, Denizli İl Başkanı Belgin Gümüş ve Manisa İl Başkanı Ali Topçu’dan çalışmalar hakkında bilgiler alan heyet, illerde teşkilat çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Erdem, İl Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri İzmir, Aydın, Denizli ve Manisa’da PTT A.Ş.’ye bağlı merkez ve şube çalışanlarını ziyaret ederek, sıkıntı ve talepleri dinlediler. Yaşanan Pandemi sürecini hatırlatan heyet, ülke genelinde zor şartlar altında yoğun bir şekilde çalışan tüm PTT A.Ş. personeline saygılarını iletti. Ülkenin ve milletin hizmet beklediği bir anda PTT A.Ş. olarak yine üzerlerine düşen görevi layığıyla yerine getirdiklerinin altını çizen İnaltekin ve Erdem, yaşanan süreçte karşılaşılan sıkıntıların da zamanla üstesinden gelineceğinin vurgusunu yaptı.

Birlik Haber – Sen’ in çalışmalarını anlatan İnaltekin ve Erdem, Birlik Haber-Sen olarak yetkili oldukları kurumlardaki çalışanların her zaman yanında olduklarını belirterek, herkesin eşit ve iyi şartlara sahip olabilmesi için çalıştıklarını ifade etti. Toplu Sözleşme, KİK toplantıları ve KPDK toplantılarında çalışanların desteğiyle büyük kazanımlar elde ettiklerini ifade eden heyet, “Biz üretimlerin sendikasıyız, hizmete talibiz. Üye sayımızı artırarak daha büyük hizmetlere, kazanımlara hep birlikte koşacağız.” sözlerine yer verdi. İzmir, Aydın, Denizli ve Manisa’da yaşanan eksiklikleri ve çalışanların sıkıntılarını PTT A.Ş. Genel Müdürlüğünde gerekli makamlara ileteceklerin söyleyen heyet, emektar personeller için durmadan yorulmadan çalışmalarını sürdüreceklerinin altını çizdi.

Okunma Sayısı : 493

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?