İNALTEKİN VE BURGAÇ’TAN AFYONKARAHİSAR TEŞKİLATIMIZA ZİYARET

10/03/2016

Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcımız Mevlüt Burgaç, Afyonkarahisar teşkilatımızı ziyaret ederek hizmet kolumuzdaki çalışanlarla bir araya geldiler.

Afyonkarahisar’a giden Genel Başkan Vekilimiz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcımız Burgaç, Birlik Haber-Sen İl Başkanımız Ömer Tekik ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek, İl Başkanımız Ömer Tekik’ten çalışmaları hakkında bilgi aldılar. İl başkanlığında çok sayıda Birlik Haber-Sen üyesiyle bir araya gelen İnaltekin ve Burgaç, burada Birlik Haber-Sen’in sendikal ve bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

İnaltekin ve Burgaç, daha sonra Afyonkarahisar Başmüdürü ve PTT çalışanlarıyla bir araya gelerek Memur-Sen ve Birlik Haber-Sen olarak varlık amaçlarını, yürüttükleri sendikal ve toplumsal çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

İnaltekin ve Burgaç, Afyonkarahisar merkezdeki çalışmalarının ardından İl Başkanımız Ömer Tekik ile birlikte Afyonkarahisar’ın ilçelerindeki PTT A.Ş çalışanlarını da ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

Okunma Sayısı : 1417

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?