İnaltekin, İstanbul Anadolu Yakasında Hizmet Kolu Çalışanlarına Ziyaretlerde Bulundu

06/02/2020

Birlik Haber – Sen Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin, teşkilat çalışmaları kapsamında gittiği İstanbul Anadolu Yakasındaki PTT çalışanlarını ziyaret etti.

Hizmet Kolundaki kamu görevlilerinin sıkıntı ve taleplerini yerinde incelemek için teşkilat ziyaretlerinde bulunan Birlik Haber – Sen Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin, ilk olarak Birlik Haber-Sen İstanbul Anadolu Yakası Şubesini ziyaret ederek, Şube Başkanı Halil İbrahim Derim ve Şube Yönetim Kurulu Üyelerinden sendikal çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Birlik Haber – Sen Genel Sekreteri İnaltekin, Şube Başkanı Derim ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri İstanbul Anadolu Yakasında PTT A.Ş.’ nin yeni açılan Kargo İşleme Müdürlüğünü, PTT A.Ş.’ ye bağlı merkez ve şube çalışanlarını ziyaret ederek, sıkıntı ve taleplerini dinlediler.

Ziyaretlerde Birlik Haber – Sen’ in çalışmalarını anlatan İnaltekin, Birlik Haber-Sen olarak yetkili oldukları kurumlardaki çalışanların her zaman yanında olduklarını belirterek, herkesin eşit ve iyi şartlara sahip olabilmesi için çalıştıklarını ifade etti.

İnaltekin, “Birlik Haber-Sen teşkilatları hizmeti kendilerine görev bilmiş gönül erleri topluluğudur, siz çalışanların da ailesidir. Bu büyük aileyi hep birlikte daha da büyüteceğiz. Bütün teşkilatlarımızla sahaya indik. Gece gündüz, canla başla çalışıyoruz. Toplu Sözleşmede, KİK toplantısında ve KPDK’ da sizlerin desteğiyle büyük kazanımlar elde ettik. Birlik Haber-Sen’ e de yakışan budur. Biz üretimlerin sendikasıyız, hizmete talibiz. Üye sayımızı artırarak daha büyük hizmetlere, kazanımlara hep birlikte koşacağız.” diye konuştu.

İstanbul Anadolu Yakasında PTT A.Ş.’ nin yeni açılan Kargo İşleme Müdürlüğü’nün eksikliklerini ve çalışanların sıkıntılarını PTT A.Ş. Genel Müdürlüğünde gerekli makamlara ileteceklerin söyleyen İnaltekin, “Anadolu Yakası çalışanları bize ve sendikamıza büyük bir teveccüh göstererek, sendikamıza üye oldular. Aramıza yeni katılan tüm arkadaşlarımıza gücümüze güç kattıkları için teşekkür ederim. Bizler de onlar için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Okunma Sayısı : 377

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?