GENEL BAŞKAN BUDAK VE GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BEKAR’ DAN AYDIN TEŞKİLATIMIZA ZİYARET

09/04/2016

Genel Başkanımız Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcımız Cengiz Bekar, Aydın teşkilatımızı ziyaret ederek hizmet kolumuzdaki çalışanlarla bir araya geldiler.

Genel Başkanımız Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcımız Cengiz Bekar, Aydın İl Başkanımız Eşref Güzel ve İl Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi aldılar. İl başkanlığında çok sayıda Birlik Haber-Sen üyesiyle bir araya gelen Budak ve Bekar, burada Birlik Haber-Sen’in sendikal çalışmaları, kazanımları ve bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Genel Başkanımız Budak ve Genel Başkan Yardımcımız Bekar, İl Başkanımız Eşref Güzel ile beraber Aydın PTT A.Ş. Başmüdürü Rahmi Candan’ı makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundular.

Başmüdürlük ve Aydın genelindeki PTT A.Ş. çalışanlarıyla bir araya gelen Genel Başkanımız Budak ve beraberindeki heyet, Memur-Sen ve Birlik Haber-Sen’in vizyon ve misyonundan bahsederek, yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi vererek istişarelerde bulundular.

Genel Başkan Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Bekar, Aydın’daki çalışmalarının ardından İzmir’e geçtiler.

Okunma Sayısı : 2173

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?