GAZİANTEP İL BAŞKANI YORULMAZ DARBECİLERE MEYDAN OKUDU

05/08/2016

Gaziantep İl Başkanımız İbrahim Halil Yorulmaz, FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz darbe girişimini kınayarak, darbecilere meydan okudu.

Gaziantep Meydanında düzenlenen Demokrasi nöbetine katılan İl Başkanımız İbrahim Halil Yorulmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri yapılan darbe girişimini kınayarak, birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Meydanda nöbet bekleyen vatandaşlara selamlama konuşması yapan İl Başkanımız Yorulmaz, darbecilere meydan okuyarak şunları söyledi: “Haberin güvercinleri Postacılar olarak Demokrasi Meydanında Gaziantep halkını en derin duygularımızla selamlıyoruz. Bu FETÖ terör örgütü, çetenin soru hırsızlığıyla ve diğer yaptıklarıyla çocuklarımızın geleceklerini çaldılar. Bunların düzenbaz ve sahtekâr olduklarını biliyorduk. Son olarak da bu haysiyetsizler ülkemizi bizden çalmaya kalkıştılar. Bu ülkeyi biz sokakta bulmadık. Değerli Şahin beyin torunları, Şehit Kamil Beyin Torunları kıymetli Gaziantepliler bir avuç çapulcuya teslim edecek miyiz bu ülkeyi? Gaziantep’i teslim edecek miyiz? Biz bunların bu kadar adi, bu kadar kalleş olduklarını bilmiyorduk. Dünya tarihinde, Türk tarihinde bu kadar kalleşliği bu kadar hainliği hiç kimse yapmadı. Tasmaları başkasının elinde olan bu çapulcular bu vatanı bizden çalamayacaklar.” 

http://www.birlikhabersen.org.tr/uploads/video/gaziantep-il-baskani-yorulmaz-darbecilere-meydan-okudu.mp4

Okunma Sayısı : 3032

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?