Eskişehir Şubemizden Genel Merkezimize Ziyaret

26/09/2016

Eskişehir Şube Başkanımız Ercan Yattıkalkmaz ve beraberindeki heyet, Sendikamızın Genel Merkezini ziyaret ederek, Genel Başkanımız Ömer Budak ile görüştüler.

Genel Merkezimizi ziyaret ederek yeni Genel Merkez binamızın hayırlı olması temennisinde bulunan Eskişehir Şube Başkanımız Ercan Yattıkalkmaz ve beraberindeki heyet Genel Başkanımız ve Genel Başkan Yardımcılarımızla görüşerek, istişarelerde bulundular.

Genel Başkanımız Ömer Budak’ı makamında ziyaret eden Şube Başkanımız Yattıkalkmaz ve beraberindeki heyet, Eskişehir Şube olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vererek, Genel Başkanımız Budak’a yeni hizmet binamızın hayırlı olması temennisinde bulundular. Eskişehir’de hizmet kolumuzda bulunan kamu görevlilerin sıkıntı ve taleplerini Genel Başkan Budak’a rapor halinde sunan Şube Başkanımız Yattıkalkmaz, çalışanların sıkıntılarının çözümü konusunda Budak’tan destek beklediklerini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkanımız Ömer Budak, ise çalışanların sıkıntılarının kendi sıkıntısı olduğunu beyan ederek, sorunların ve talepleri ilgili mercilere ulaştıracağını söyledi. Şube Başkanı Yattıkalkmaz’a çalışmalarında başarılar dileyen Genel Başkan Budak, Eskişehir Şubenin 2017 yılında üye sayını artırarak başarılarına başarı katmasını istedi. 

Okunma Sayısı : 952

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?