Eski RTÜK Temsilcimiz Turgut’a Yeni Görevinde Hayırlı Olsun Ziyareti

06/03/2018

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet Karagöz, Muzaffer Boskurt ve Genel Merkez Kadın Komisyonu Başkanımız Fatma Safiye Yelken; RTÜK İzin ve Tahsisler Dairesi Başkan Yardımcılığı görevine atanan sendikamızın emektarlarından eski RTÜK Temsilcimiz Muhammet Fatih Turgut’u yeni makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Sendikamıza yıllarca emek veren ve görevini layıkıyla yerine getiren RTÜK İzin ve Tahsisler Dairesi Başkan Yardımcısı Muhammet Fatih Turgut’a tebriklerini ve takdirlerini ileten Genel Başkanımız Ömer Budak, yeni görevinde başarılar diledi ve hayırlı olsun dileklerini bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden RTÜK İzin ve Tahsisler Dairesi Başkan Yardımcısı Muhammet Fatih Turgut, Ömer Budak önderliğindeki heyete teşekkür etti. Sendikada görev almaktan onur duyduğunu belirten Turgut, başta Genel Başkanımız Ömer Budak ve Yönetim Kurulu olmak üzere tüm Birlik Haber-Sen ailesine başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda Genel Başkanımız Ömer Budak, RTÜK İzin ve Tahsisler Dairesi Başkan Yardımcısı Muhammet Fatih Turgut’a hediyesini takdim etti.

Okunma Sayısı : 328

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?