Erzincan Teşkilatı Ziyaret Edildi

08/10/2019

Birlik Haber-Sen Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Burgaç, Erzincan teşkilatını ziyaret ederek teşkilat üyeleri ve kamu çalışanları ile bir araya geldiler.

Erzincan teşkilatını ziyaret eden Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Burgaç, Erzincan İl Başkanı Mustafa Görücü ve Yönetim Kurulu Üyelerinden çalışmaları hakkında bilgi aldı. Başmüdürlük ve merkezlerde PTT A.Ş. çalışanlarını ziyaret eden Birlik Haber-Sen Yönetimi, hizmet kolu çalışanlarının taleplerini dinleyerek sorularını cevapladılar.

Birlik Haber-Sen Yönetimi Erzincan’da Temsilcilerle Buluştu

Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç, Erzincan İl Başkanı Mustafa Görücü ve Yönetim Kurulu Üyelerinin düzenlediği temsilciler toplantısına katıldılar. Erzincan teşkilatı ve işyeri temsilcileri ile bir araya gelen Birlik Haber-Sen Yönetimi, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Birlik Haber-Sen’in çalışmaları hakkında bilgiler veren Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin, yürütülen projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. İnaltekin, yakın zamanda yapılan ve mutabakatsızlıkla sonuçlanan 5. Dönem Toplu Sözleşme sürecinde yaşananlar ve toplu sözleşme sonucunda oluşan süreçte yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Temsilcilerden gelen soruları yanıtlayan Birlik Haber-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri, işyeri temsilcilerinin sendikaların illerdeki teşkilatlarının en güçlü yapı taşı olduklarını altını çizdiler.

 

Okunma Sayısı : 798

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Web sitemizi faydalı buluyor musunuz?