Diyarbakır, Şanlıurfa ve Gaziantep Ziyaret Edildi

24/10/2019

Birlik Haber-Sen Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç, Recep Dağtekin ve Selçuk Erdem teşkilat çalışmaları kapsamında Diyarbakır, Şanlıurfa ve Gaziantep’i ziyaret ettiler.

Birlik Haber-Sen Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç, Recep Dağtekin ve Selçuk Erdem teşkilat çalışmalarına Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde devam ettiler. Diyarbakır, Şanlıurfa ve Gaziantep’i ziyaret eden Birlik Haber-Sen yöneticileri, teşkilat mensupları ve hizmet kolunda çalışan kamu görevlileriyle bir araya geldiler.

Çalışmalar kapsamında Diyarbakır Şube Başkanı Ünel Tekin, Şanlıurfa Şube Başkanı Mithat Özgültekin ve Gaziantep İl Başkanı İbrahim Halil Yorulmaz ve Yönetim Kurulu üyeleriyle görümeler yapan Birlik Haber-Sen heyeti, çalışmalar hakkında bilgiler aldı ve istişarelerde bulundular.

Ziyaretleri sırasında illerde Başmüdürlükleri ve merkez çalışanlarını ziyaret eden Birlik Haber-Sen Yönetimi, hizmet kolu çalışanlarının taleplerini dinleyerek sorularını yanıtladılar. PTT A.Ş.’de son dönemde yapılan çalışmaları değerlendiren Birlik Haber-Sen heyeti, Toplu sözleşme süreci ve çalışanların güncel sorunlarına ilişkin görüş alışverişinde bulundular.

Okunma Sayısı : 1425

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?