BTK Çalışanlarının Talepleri KİK Toplantısında Görüşüldü

26/10/2017

Birlik Haberleşme ve İletişim Çalışanları Sendikası’nın (Birlik Haber-Sen) Genel Yetkili Sendika olarak katıldığı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ile gerçekleşen 2017 yılı ikinci dönem Kurum İdari Kurulu (KİK) toplantısında çalışanların talepleri görüşüldü.

Toplantı, 4688 sayılı “Kamu Görevlileri Sendikaları Kanunu”nun “Kurum İdari Kurulları” başlıklı 22. maddesi gereğince oluşturulan Kurum İdari Kurulu’nun (KİK) Haberleşme işkolunda Birlik Haber-Sen ile BTK yetkililerinin katılımıyla gerçekleşti.

BTK yapılan toplantıya Sendikamız adına Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet Karagöz, Cüneyt Özban ve Birlik Haber-Sen BTK Temsilcimiz Neşet Decdeli katılırken; BTK adına ise BTK Kurum Başkan Yardımcısı Selamettin Ermiş ve ilgili birimlerin Daire Başkanları katıldı.

Toplantıdan sonra Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet Karagöz ve Cüneyt Özban Sendikamızın Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Temsilcilik Odasını ziyaret ederek; BTK Temsilcimiz Neşet Decdeli ile istişarelerde bulundular.

Okunma Sayısı : 669

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?